Autobusy
Katowice
»
Wrocław

Rozkład jazdy na autobus i bus z Katowic do Wrocławia4 przewoźników • Oferty euroTicket, Infobus, Busfor i Flixbus • Bilety online od 6 PLN / 1 EUR

Transfery lotniskowe

Lotnisko Katowice-Pyrzowice » Lotnisko Wrocław
Katowice » Lotnisko Wrocław
Lotnisko Katowice-Pyrzowice » Wrocław

Ceny biletów od 6 PLN / 1 EUR

Serwis busy.info.pl oferuje podróżnym bilety z Katowic do Wrocławia, z Lotniska Katowice-Pyrzowice na Lotnisko Wrocław, z Katowic na Lotnisko Wrocław oraz z Lotniska Katowice-Pyrzowice do Wrocławia.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Katowice » Wrocław
6 PLN / 1 EUR Kup bilet
KATOWICE D.A. ul. Skargi » WROCŁAW PKS Polbus, ul. Sucha 1
6 PLN / 1 EUR Kup bilet
Katowice (dw. aut.) » Wrocław DA
15 PLN / 3 EUR Kup bilet
Katowice (dw. aut.) » Wroclaw Airport
23 PLN / 5 EUR Kup bilet
Katowice lotnisko » Wrocław DA
30 PLN / 7 EUR Kup bilet
Katowice lotnisko » Wroclaw Airport
56 PLN / 13 EUR Kup bilet

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Wrocławia

Linia Katowice - Wrocław obsługiwana jest przez przewoźnika Uno Speed.

Do innych miejscowości w Polsce połączenia z Katowic i Lotniska Katowice-Pyrzowice dostępne są na stronie Katowice - Polska. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Wrocławia i Lotniska Wrocław do Katowic lub z Wrocławia i Lotniska Wrocław do innych miast w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Katowic i Lotniska Katowice-Pyrzowice do Wrocławia i Lotniska Wrocław przejdź do FAQ, komunikatów dla Katowic oraz komunikatów dla Wrocławia.

Skorzystaj z możliwości zakupu taniego biletu online.

Uno Speed

Busko-Zdrój » Lotnisko Wrocław

Zobacz rozkład

Tagi

KatoviceKattowitzKatowiceKatovicaiКатовицеКатовіцеKatoviçeVratislavBreslauWrocławBreslaviaWroclawVroclavasVroclavaВрославVroclavВроцлав