Autobusy
Katowice
»
Połtawa

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Katowic do Połtawy5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Bilet UA • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie kupisz bilety autokarowe online z Katowic do Połtawy.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

6 Piotra Skargi str. → Bus Station, 7 Velikotirnovskaya str.
160 PLN / 38 EUR

Bilety online na autobus z Katowic do Połtawy

Na trasę z Katowic do Połtawy kupisz bilety przewoźników: Bilet UA, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque, Odri i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Katowic do PołtawyPokaż bilety Eurolines Switzerland z Katowic do PołtawyPokaż bilety euroTicket z Katowic do PołtawyPokaż bilety Infobus z Katowic do PołtawyPokaż bilety Intercars Basque z Katowic do PołtawyPokaż bilety Odri z Katowic do PołtawyPokaż bilety Voyager z Katowic do Połtawy

EWHD
160 PLN / 38 EUR

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Połtawy

Linia Katowice - Połtawa obsługiwana jest przez przewoźników: Odri lub Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Katowic do PołtawyPokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Katowic do Połtawy

Oferujemy również połączenia z Katowic do innych miejscowości w Ukrainie. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Połtawy do Katowic lub z Połtawy do innych miast w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Katowic do Połtawy, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Katowic oraz komunikatach dla Połtawy.

Sprawdź naszą ofertę połączeń autokarowych i kup tani bilet autokarowy online.

Odri

ZF Zaporoże - Freiburg

ważny od 2017-02-06

Zobacz rozkład Kup bilet

Intercars Basque

JORDAN: UKRAINA: E-333 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11

Zobacz rozkład Kup bilet