Autobusy
Katowice
»
Połtawa

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Katowic do Połtawy4 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie kupisz bilety autokarowe online z Katowic do Połtawy.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bus Station, Piotra Skargi,19 → Bus Station, Velykoternovska str. 7
194 PLN / 46 EUR
D.A., Piotra Skargi 19 → D.A., Velykotyrnivska str. 7
200 PLN / 47 EUR

Pokaż bilety na autobus z Katowic do Połtawy

Bilety online na autobus z Katowic do Połtawy

Na autobusy z Katowic do Połtawy kupisz bilety firm: Ковельське АТП, Eurobus Sindbad, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque, Musil Tour, Odri i Voyager.

Pokaż bilety Eurobus Sindbad z Katowic do PołtawyPokaż bilety Eurolines Switzerland z Katowic do PołtawyPokaż bilety euroTicket z Katowic do PołtawyPokaż bilety Infobus z Katowic do PołtawyPokaż bilety Intercars Basque z Katowic do PołtawyPokaż bilety Odri z Katowic do PołtawyPokaż bilety Voyager z Katowic do Połtawy

Odri
194 PLN / 46 EUR

Pokaż bilety na autokar z Katowic do Połtawy

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Połtawy

Linia Katowice - Połtawa obsługiwana jest przez przewoźników: Odri lub Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Odri z Katowic do PołtawyPokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Katowic do Połtawy

Do innych miejscowości w Ukrainie połączenia z Katowic dostępne są na stronie Katowice - Ukraina. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Połtawy do Katowic lub z Połtawy do innych miast w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ, komunikatach bus dla Katowic oraz komunikatach dla Połtawy.

Serwis busy.info.pl to gwarancja szerokiego wyboru oraz najniższych cen.

ZF Zaporoże - Freiburg

ważny od 2017-02-06

JORDAN: UKRAINA: E-333 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11