Autobusy
Katowice
»
Czerkasy

Rozkład jazdy na autobus i bus z Katowic do Czerkasów5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Katowic do Czerkasów.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Katowice bus station, Skargi Street; house 1 → Bus station "Cherkassy-2", Vladimir Lozheshnikov street; house 7
131 PLN / 31 EUR
Dw. Autobusowy, ul. Piotra Skargi 1 → PKS No.2, ul. Lozeshnikova 7
140 PLN / 33 EUR

Bilety online na autobus z Katowic do Czerkasów

Na trasę z Katowic do Czerkasów kupisz bilety firm: Busfor, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Katowic do CzerkasówPokaż bilety Eurolines Switzerland z Katowic do CzerkasówPokaż bilety euroTicket z Katowic do CzerkasówPokaż bilety Infobus z Katowic do CzerkasówPokaż bilety Intercars Basque z Katowic do CzerkasówPokaż bilety Voyager z Katowic do Czerkasów

P-Trans
140 PLN / 33 EUR
SVD Trans
183 PLN / 43 EUR

Rozkłady jazdy bus z Katowic do Czerkasów

Na trasie Katowice - Czerkasy dojedziesz z przewoźnikiem Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Katowic do Czerkasów

Sprawdź inne połączenia z Katowic do pozostałych miejscowości w Ukrainie na stronie Katowice - Ukraina. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Czerkasów do Katowic lub innych miejscowości w Polsce.

Przeczytaj co napisaliśmy o liniach autokarowych, przewoźnikach i biletach dla podróżujących z Katowic do Czerkasów na stronach wiadomości dla Katowic oraz dla Czerkasów. Skorzystaj z FAQ.

Sprawdź naszą ofertę połączeń autokarowych i kup tani bilet autokarowy online.

Intercars Basque

JORDAN: UKRAINA: E-229 Czechy - Polska - Ukraina

ważny od 2016-07-11

Zobacz rozkład Kup bilet