Autobusy
Legnica
»
Kijów

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Legnicy do Kijowa5 przewoźników • Oferty Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland, Bilet UA i Busfor • Bilety online od 106 PLN / 25 EUR

Ceny biletów od 106 PLN / 25 EUR

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Legnicy do Kijowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Legnicy do Kijowa

Na trasę z Legnicy do Kijowa kupisz bilety przewoźników: Bilet UA, Busfor, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus i Roma Bus Plus.

Pokaż bilety Bilet UA z Legnicy do KijowaPokaż bilety Busfor z Legnicy do KijowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Legnicy do KijowaPokaż bilety euroTicket z Legnicy do KijowaPokaż bilety Infobus z Legnicy do KijowaPokaż bilety Roma Bus Plus z Legnicy do Kijowa

Rozkłady jazdy bus z Legnicy do Kijowa

Relacja Legnica - Kijów jest obsługiwana przez firmę Roma Bus Plus.

Pokaż rozkłady jazdy Roma Bus Plus z Legnicy do Kijowa

Więcej połączeń autobusowych z Legnicy do pozostałych miast w Ukrainie znajdziesz na stronie Legnica - Ukraina. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Kijowa do Legnicy lub z Kijowa do innych miast w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Legnicy do Kijowa, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Legnicy oraz komunikatach dla Kijowa.

Skorzystaj z możliwości zakupu taniego biletu online.

Roma Bus Plus

ROM Złocieniec - Kijów

ważny od 2016-12-31

Zobacz rozkład Kup bilet

Roma Bus Plus

ROM Złocieniec - Kijów

był ważny od 2016-12-04 do 2017-01-29

Zobacz rozkład Kup bilet