Autobusy
Legnica
»
Kijów

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Legnicy do Kijowa6 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland, Bilet UA i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

W naszym serwisie oferujemy bilety na autobus z Legnicy do Kijowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Legnicy do Kijowa

Bilety online na autobus z Legnicy do Kijowa

Na linię z Legnicy do Kijowa kupisz bilety firm: Bilet UA, Busfor, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Roma Bus Plus i Voyager.

Pokaż bilety Bilet UA z Legnicy do KijowaPokaż bilety Busfor z Legnicy do KijowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Legnicy do KijowaPokaż bilety euroTicket z Legnicy do KijowaPokaż bilety Infobus z Legnicy do KijowaPokaż bilety Roma Bus Plus z Legnicy do Kijowa

Pokaż bilety na autokar z Legnicy do Kijowa

Rozkłady jazdy bus z Legnicy do Kijowa

Na trasie Legnica - Kijów dojedziesz z przewoźnikiem Roma Bus Plus.

Pokaż rozkłady jazdy Roma Bus Plus z Legnicy do Kijowa

Oferujemy także połączenia autokarowe z Legnicy do innych miast w Ukrainie na stronie Legnica - Ukraina. Skorzystaj z opcji zakupu autobusowego biletu powrotnego z Kijowa do Legnicy lub innych miejscowości w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Legnicy do Kijowa przejdź do FAQ, komunikatów dla Legnicy oraz komunikatów dla Kijowa.

Skorzystaj z szerokiej oferty biletów przedstawionej w naszym serwisie.

ROM Złocieniec - Kijów

ważny od 2016-12-31

ROM Złocieniec - Kijów

był ważny od 2016-12-04 do 2017-01-29