Autobusy
Legnica
»
Kijów

2 rozkłady jazdy na autobus i bus z Legnicy do Kijowa4 przewoźników • Oferty Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Bilet UA • Bilety online

Ceny biletów

Na tej stronie możesz zakupić bilety na autobus z Legnicy do Kijowa.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Legnicy do Kijowa

Bilety online na autobus z Legnicy do Kijowa

Na autobusy z Legnicy do Kijowa kupisz bilety firm: Bilet UA, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus i Roma Bus Plus.

Pokaż bilety Bilet UA z Legnicy do KijowaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Legnicy do KijowaPokaż bilety euroTicket z Legnicy do KijowaPokaż bilety Infobus z Legnicy do KijowaPokaż bilety Roma Bus Plus z Legnicy do Kijowa

Pokaż bilety na autokar z Legnicy do Kijowa

Rozkłady jazdy bus z Legnicy do Kijowa

Połączenie Legnica - Kijów obsługiwane jest przez firmę Roma Bus Plus.

Pokaż rozkłady jazdy Roma Bus Plus z Legnicy do Kijowa

Więcej połączeń autobusowych z Legnicy do pozostałych miast w Ukrainie znajdziesz na stronie Legnica - Ukraina. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Kijowa do Legnicy lub z Kijowa do innych miast w Polsce.

Przeczytaj co napisaliśmy o liniach autokarowych, przewoźnikach i biletach dla podróżujących z Legnicy do Kijowa na stronach wiadomości dla Legnicy oraz dla Kijowa. Skorzystaj z FAQ.

Znajdź interesujące Cię połączenie autokarowe i kup bilet na autobus.

ROM Złocieniec - Kijów

ważny od 2016-12-31

ROM Złocieniec - Kijów

był ważny od 2016-12-04 do 2017-01-29