Autobusy
Leszno
»
Barcelona

Rozkład jazdy na autobus i bus z Leszna do Barcelony5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Leszna do Barcelony.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Leszna do Barcelony

Bilety online na autobus z Leszna do Barcelony

Na linię autobusową z Leszna do Barcelony kupisz bilety firm: Busfor, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Leszna do BarcelonyPokaż bilety Eurolines Switzerland z Leszna do BarcelonyPokaż bilety euroTicket z Leszna do BarcelonyPokaż bilety Infobus z Leszna do BarcelonyPokaż bilety Intercars Basque z Leszna do BarcelonyPokaż bilety Voyager z Leszna do Barcelony

Pokaż bilety na autokar z Leszna do Barcelony

Rozkłady jazdy bus z Leszna do Barcelony

Połączenie Leszno - Barcelona obsługiwane jest przez firmę Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Leszna do Barcelony

Do innych miejscowości w Hiszpanii połączenia z Leszna dostępne są na stronie Leszno - Hiszpania. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Barcelony do Leszna lub z Barcelony do innego miasta w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Leszna do Barcelony, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Leszna oraz komunikatach dla Barcelony.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01