Autobusy
Bochnia
»
Genua

Rozkład jazdy na autobus i bus z Bochnii do Genui5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

Serwis busy.info.pl oferuje podróżnym bilety z Bochnii do Genui.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Bochnii do Genui

Bilety online na autobus z Bochnii do Genui

Na trasę z Bochnii do Genui kupisz bilety przewoźników: Busfor, Eurolines Switzerland, euroTicket, Infobus, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Bochnii do GenuiPokaż bilety Eurolines Switzerland z Bochnii do GenuiPokaż bilety euroTicket z Bochnii do GenuiPokaż bilety Infobus z Bochnii do GenuiPokaż bilety Intercars Basque z Bochnii do GenuiPokaż bilety Voyager z Bochnii do Genui

Pokaż bilety na autokar z Bochnii do Genui

Rozkłady jazdy bus z Bochnii do Genui

Relacja Bochnia - Genua jest obsługiwana przez firmę Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Bochnii do Genui

Oferujemy także połączenia autokarowe z Bochnii do innych miast w Włoszech na stronie Bochnia - Włochy. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Genui do Bochnii lub połączenia powrotne z Genui do innego miasta w Polsce.

Zapoznaj się z informacjami o połączeniach i biletach autokarowych dla Bochnii oraz dla Genui. Skorzystaj z FAQ.

Znajdź interesujące Cię połączenie autokarowe i kup bilet na autobus.

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01