Autobusy
Bochnia
»
Genua

Rozkład jazdy na autobus i bus z Bochni do Genui4 przewoźników • Oferty Voyager, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Bochni do Genui.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Bochni do Genui

Bilety online na autobus z Bochni do Genui

Na trasę z Bochni do Genui kupisz bilety przewoźników: Busfor, Eurolines Switzerland, euroTicket, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Busfor z Bochni do GenuiPokaż bilety Eurolines Switzerland z Bochni do GenuiPokaż bilety euroTicket z Bochni do GenuiPokaż bilety Intercars Basque z Bochni do GenuiPokaż bilety Voyager z Bochni do Genui

Pokaż bilety na autokar z Bochni do Genui

Rozkłady jazdy bus z Bochni do Genui

Przewoźnik, który realizuje połączenie autokarowe Bochnia - Genua to Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Bochni do Genui

Na stronie Bochnia - Włochy oferujemy połączenia autokarowe z Bochni do miejscowości w Włoszech. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Genui do Bochni lub z Genui do innego miasta w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Bochni do Genui, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Bochni oraz komunikatach dla Genui.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01