Autobusy
Bochnia
»
Genua

Rozkład jazdy na autobus i bus z Bochni do Genui3 przewoźników • Oferty Voyager, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Bochni do Genui.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Bochni do Genui

Na linię autobusową z Bochni do Genui kupisz bilety firm: Eurolines Switzerland, euroTicket, Intercars Basque i Voyager.

Pokaż bilety Eurolines Switzerland z Bochni do GenuiPokaż bilety euroTicket z Bochni do GenuiPokaż bilety Intercars Basque z Bochni do GenuiPokaż bilety Voyager z Bochni do Genui

Rozkłady jazdy bus z Bochni do Genui

Na trasie Bochnia - Genua dojedziesz z przewoźnikiem Intercars Basque.

Pokaż rozkłady jazdy Intercars Basque z Bochni do Genui

Oferujemy także połączenia autokarowe z Bochni do innych miast w Włoszech na stronie Bochnia - Włochy. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Genui do Bochni lub z Genui do innego miasta w Polsce.

Informujemy w naszym serwisie o zmianach w rozkładach jazdy, promocjach i zniżkach dla połączeń z Bochni do Genui. Zobacz najnowsze wiadomości dla Bochni oraz dla Genui. Polecamy skorzystanie z FAQ.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Intercars Basque

Polska - Barcelona I800/I801/I802/I803/I804/I805

ważny od 2016-12-01

Zobacz rozkład Kup bilet