Autobusy
Szczecin
»
Hamburg

40 rozkładów jazdy na autobus i bus z Szczecina do Hamburga33 przewoźników • Oferty Flixbus, Voyager, Infobus, euroTicket i Eurolines Switzerland • Bilety online od 63 PLN / 15 EUR

Ceny biletów od 63 PLN / 15 EUR

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Szczecina do Hamburga.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Szczecin (dworzec) → Hamburg
63 PLN / 15 EUR
Szczecin Warzymice → Hamburg
63 PLN / 15 EUR
PKP ul. Kolumba 2, gł. wejście → ZOB Adenauerallee
90 PLN / 21 EUR
przyst. MPK przy głównym wejściu dworca PKP → ZOB
99 PLN / 23 EUR
Dworzec Autobusowy, Pl. Grodnicki 1, st. 1A → ZOB
109 PLN / 25 EUR
Railway Station Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba → ZOB, Adenauerallee 74
160 PLN / 38 EUR

Bilety online na autobus z Szczecina do Hamburga

Na linię z Szczecina do Hamburga kupisz bilety przewoźników: Becker Reisen, Ecolines Polska, Est Lorek, Eurolines Switzerland, euroTicket, Flixbus, Infobus, Marolines i Voyager.

Pokaż bilety Becker Reisen z Szczecina do HamburgaPokaż bilety Ecolines Polska z Szczecina do HamburgaPokaż bilety Est Lorek z Szczecina do HamburgaPokaż bilety Eurolines Switzerland z Szczecina do HamburgaPokaż bilety euroTicket z Szczecina do HamburgaPokaż bilety Flixbus z Szczecina do HamburgaPokaż bilety Infobus z Szczecina do HamburgaPokaż bilety Marolines z Szczecina do HamburgaPokaż bilety Voyager z Szczecina do Hamburga

Flixbus
63 PLN / 15 EUR
Est Lorek
90 PLN / 21 EUR
Becker Reisen
99 PLN / 23 EUR
Sindbad Interbus
109 PLN / 25 EUR
Sindbad
200 PLN / 46 EUR

Rozkłady jazdy bus z Szczecina do Hamburga

Pokaż rozkłady jazdy Est Lorek z Szczecina do HamburgaPokaż rozkłady jazdy Marolines z Szczecina do HamburgaPokaż rozkłady jazdy Ecolines Polska z Szczecina do HamburgaPokaż rozkłady jazdy Becker Reisen z Szczecina do HamburgaPokaż rozkłady jazdy Rktrans z Szczecina do HamburgaPokaż rozkłady jazdy GTV Bus z Szczecina do Hamburga

W naszym serwisie znajdziesz również połączenia z Szczecina dla innych miast w Niemczech na stronie Szczecin - Niemcy. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Hamburga do Szczecina lub połączenia powrotne z Hamburga do innego miasta w Polsce.

Informacje na temat połączeń z Szczecina do Hamburga, cen biletów, zniżek, modyfikacji rozkładów jazdy dostępne są w FAQ, komunikatach dla Szczecina oraz komunikatach dla Hamburga.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

Est Lorek

Gdańsk - Bremerhaven

ważny od 2015-09-14

Zobacz rozkład Kup bilet

Est Lorek

Gdańsk - Bremerhaven Nd/Pn

ważny od 2016-10-02

Zobacz rozkład Kup bilet

Est Lorek

Koszalin - Bremerhaven

ważny od 2016-08-19

Zobacz rozkład Kup bilet

Marolines

EB112 Suwałki/Gdańsk - Holandia/Dania

ważny od 2016-07-18

Zobacz rozkład Kup bilet

Ecolines Polska

5001 Elblag - Aalborg

ważny od 2016-09-10

Zobacz rozkład Kup bilet

Becker Reisen

BR112 Gdańsk/Elbląg - Hamburg/Skandynawia

ważny od 2017-02-01

Zobacz rozkład Kup bilet

Becker Reisen

BR112T Gdańsk - Hamburg/Holandia-Belgia-Francja

ważny od 2016-04-15

Zobacz rozkład Kup bilet

Becker Reisen

BR-112 Elblag-Hamburg-Flensburg

Kursuje codziennie

Źródło: Infobus

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Elbląg
ZKM Plac Dworcowy15:00
Malbork
Railway Station, Dworcowa str.15:35
Tczew
Bus Station, integration node, Dworcowa str.16:00
Gdańsk
Bus Station, 12 3 May str.17:10
Gdynia
Bus Station, Pl.Konstytucji18:00
Rumia
Grunwaldzka 2B, str. (McDonalds)18:15
Wejherowo
Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby18:30
Lębork
Railway station19:10
Słupsk
Railway Station, Hugona Kollataja str.20:00
Sławno
Temporary bus stop, gas station Rolmasz20:25
Karlino
Bus Station PKS21:45
Nowogard
square near the City Council22:50
Goleniów
FREGATA23:10
Szczecin
Railway Station Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba23:50
Hamburg
ZOB, Adenauerallee 74+104:50
Hamburg
ZOB, Adenauerallee 74+105:00
Schleswig
ZOB+107:00
Flensburg
Hauptbahnhof+107:30

Kup bilet

ADEbus

Polska » Niemcy » Polska

Zobacz rozkład

Markrym

Polska » Niemcy » Belgia » Holandia » Austria » Luksemburg

Zobacz rozkład

Koniczynka

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Rktrans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

GTV Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Tomiline

Niemcy » Belgia » Holandia

Zobacz rozkład

Holtrans

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Raf Trans Chojnice

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Rados

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Bus Liner

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Complex

Polska - Niemcy - Holandia

Zobacz rozkład

Spiga

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Dagmas

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Tacconi

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Bus PL

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Holub Travel

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Multiwan Bus Europa

Polska - Niemcy

Zobacz rozkład

Fast Trans

Niemcy » Holandia » Belgia

Zobacz rozkład

Sebo Trans

Polska - Niemcy

Zobacz rozkład

Śliwa Bus

Polska - Szwajcaria - Niemcy - Francja

Zobacz rozkład

Express Buss

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Tom Bus

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Busy Polska - Niemcy

Polska - Niemcy

Zobacz rozkład

Strada

Polska - Niemcy - Holandia - Belgia

Zobacz rozkład

Busekspres

Polska » Niemcy » Holandia » Belgia » Szwajcaria » Włochy

Zobacz rozkład

Trans Glass

Polska - Niemcy - Belgia - Holandia - Wielka Brytania

Zobacz rozkład

Przewozy Adam

Polska - Niemcy

Zobacz rozkład

InterBus

Polska - Niemcy - Belgia - Holandia

Zobacz rozkład

Beata Bus

Gdańsk » Brema

Zobacz rozkład

Beata Bus

Lębork » Brema

Zobacz rozkład

Beata Bus

Ustka » Brema

Zobacz rozkład

Beata Bus

Łeba » Brema

Zobacz rozkład