Autobusy
Świdnica
»
Kijów

Rozkład jazdy na autobus i bus z Świdnicy do Kijowa3 przewoźników • Oferty Infobus, euroTicket i Busfor • Bilety online od 140 PLN / 33 EUR

Ceny biletów od 140 PLN / 33 EUR

W naszym serwisie kupisz bilety autobusowe na linię Świdnica - Kijów.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Świdnicy do Kijowa

Na połączenie z Świdnicy do Kijowa kupisz bilety firm: Busfor, euroTicket, Infobus i Naszbus.

Pokaż bilety Busfor z Świdnicy do KijowaPokaż bilety euroTicket z Świdnicy do KijowaPokaż bilety Infobus z Świdnicy do KijowaPokaż bilety Naszbus z Świdnicy do Kijowa

Rozkłady jazdy bus z Świdnicy do Kijowa

Linia autokarowa Świdnica - Kijów obsługiwana jest przez przewoźnika Naszbus.

Pokaż rozkłady jazdy Naszbus z Świdnicy do Kijowa

Jeśli interesują Ci​ę​ również inne połączenia z Świdnicy do miast w Ukrainie, przejdź do strony Świdnica - Ukraina. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Kijowa do Świdnicy lub połączenia powrotne z Kijowa do innego miasta w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/a informacjami na temat zmian w rozkładach jazdy, cenami biletów, zniżkami na trasę z Świdnicy do Kijowa przejdź do FAQ, komunikatów dla Świdnicy oraz komunikatów dla Kijowa.

W naszym serwisie sprawdzisz interesujące Cię połączenia i kupisz tanie bilety na autobus.

Naszbus

Kijów-Wałbrzych

ważny od 2016-12-01

Zobacz rozkład Kup bilet