Autobusy
Chełm
»
Alessandria

Rozkład jazdy na autobus i bus z Chełma do Alessandrii3 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus i Eurolines Switzerland • Bilety online

Ceny biletów

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Chełma do Alessandrii.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Bilety online na autobus z Chełma do Alessandrii

Na linię autobusową z Chełma do Alessandrii kupisz bilety firm: Eurolines Switzerland, Infobus i Voyager.

Pokaż bilety Eurolines Switzerland z Chełma do AlessandriiPokaż bilety Infobus z Chełma do AlessandriiPokaż bilety Voyager z Chełma do Alessandrii

Rozkłady jazdy bus z Chełma do Alessandrii

Połączenie Chełm - Alessandria obsługiwane jest przez firmę Buscar.

Na stronie Chełm - Włochy oferujemy połączenia autokarowe z Chełma do miejscowości w Włoszech. Zobacz rozkłady jazdy oraz bilety autobusowe na powrót z Alessandrii do Chełma lub z Alessandrii do innego miasta w Polsce.

Więcej informacji na temat podróży autobusem znajdziesz w FAQ oraz komunikatach bus dla Chełma.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dogodne dla siebie połączenie z możliwością zakupu biletu autokarowego online po najniższych cenach.

Buscar

Polska - Włochy

Zobacz rozkład