Autobusy
Chorzów
»
Bochum

5 rozkładów jazdy na autobus i bus z Chorzowa do Bochum5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online

Ceny biletów

Oferujemy bilety autobusowe na trasę z Chorzowa do Bochum.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

Pokaż bilety na autobus z Chorzowa do Bochum

Bilety online na autobus z Chorzowa do Bochum

Na trasę z Chorzowa do Bochum kupisz bilety firm: Agat, Busfor, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Globus, Infobus i Voyager.

Pokaż bilety Agat z Chorzowa do BochumPokaż bilety Busfor z Chorzowa do BochumPokaż bilety Eurolines Polska z Chorzowa do BochumPokaż bilety Eurolines Switzerland z Chorzowa do BochumPokaż bilety euroTicket z Chorzowa do BochumPokaż bilety Globus z Chorzowa do BochumPokaż bilety Infobus z Chorzowa do BochumPokaż bilety Voyager z Chorzowa do Bochum

Pokaż bilety na autokar z Chorzowa do Bochum

Rozkłady jazdy bus z Chorzowa do Bochum

Relacja Chorzów - Bochum jest obsługiwana przez firmy: Globus, Agat lub Eurolines Polska.

Pokaż rozkłady jazdy Globus z Chorzowa do BochumPokaż rozkłady jazdy Agat z Chorzowa do BochumPokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Chorzowa do Bochum

Do innych miejscowości w Niemczech połączenia z Chorzowa dostępne są na stronie Chorzów - Niemcy. W serwisie możliwy jest również zakup biletów na połączenie powrotne z Bochum do Chorzowa lub połączenia powrotne z Bochum do innego miasta w Polsce.

W naszym serwisie zamieszczamy informacje o biletach, przewoźnikach, promocjach i zniżkach oraz połączeniach z Chorzowa do Bochum. Przeczytaj najnowsze wiadomości dla Chorzowa oraz dla Bochum. Zapraszamy do skorzystania z FAQ.

W naszym serwisie sprawdzisz interesujące Cię połączenia i kupisz tanie bilety na autobus.

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-01-25

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-31

E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjazdy: Wtored Czwartek Piątek Sobota Niedziela

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Przemyśl
Bus Station, st. Stefana Czarnieckiego 408:55
Przemyśl
CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"09:00
Jarosław
Dworzec PKP stanowisko Wagabunda09:45
Przeworsk
Dworzec PKS10:00
Łańcut
Gas station Orlen10:15
Rzeszów
Dw. PKP, Plac Dworcowy11:00
Ropczyce
Bus Station, stan. B.P. Batory11:30
Dębica
Railway Station12:00
Pilzno
Parking near "TAURUS" bar12:15
Tarnów
Station MĄDEL ul. Mostowa 1412:30
Tarnów
Dw. PKS ul. Dworcowa 112:45
Brzesko
Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu13:30
Bochnia
Dw. PKP, ul. Poniatowskiego13:45
Kraków
Bus Station, st.Bosacka 1814:30
Chrzanów
Gas station "Shell", ul. Trzebińska 7215:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 115:30
Chorzów
Station Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory15:45
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:15
Zabrze
Pl. Warszawski16:30
Gliwice
Dw. PKS, ul. Pionierów 817:00
Strzelce Opolskie
hotel Leśny17:45
Opole
Zajazd U Dziadka, Strzelecka 5518:15
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1320:00
Legnica
Nowodworska 30A21:15
Olszyna
Gas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 1222:15
Hanower
Bus Station, Rundestraße 12+103:30
Bielefeld
ZOB bei Hbf Brackwede+104:45
Bochum
Wittener Straße, under the railway bridge+107:15
Duisburg
Duisburg Central Train Station+108:00
Moers
Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz+108:15
Krefeld
Hbf, Südseite+108:45
Lotnisko Kolonia-Bonn
Terminal 2, near 13 line of S-Bahn+110:00
Bonn
International Bus Parking, Rabinstr.+110:30

Źródło: Infobus