Autobusy
Chorzów
»
Krefeld

6 rozkładów jazdy na autobus i bus z Chorzowa do Krefeld5 przewoźników • Oferty Voyager, Infobus, euroTicket, Eurolines Switzerland i Busfor • Bilety online od 190 PLN / 45 EUR

Ceny biletów od 190 PLN / 45 EUR

W naszym serwisie dostępne są autokarowe bilety online z Chorzowa do Krefeld.

Po przejściu na stronę z biletami i wybraniu KUP cenę biletu możesz również sprawdzić w systemie rezerwacji, do którego zostaniesz przez nas przekierowany. Wypełnij formularz jak gdybyś naprawdę zamierzał kupić bilet. Ustal wiek i liczbę podróżujących, zwracaj uwagę na zniżki i promocje. Rezerwację bez konsekwencji możesz przerwać w dowolnym momencie, również tuż przed dokonaniem płatności.

pl. Powstańców Śl. → Hbf Südseite
190 PLN / 45 EUR
Gas station, between Ford and Toyota showrooms → Hbf, Südseite
219 PLN / 52 EUR
Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory → Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
219 PLN / 52 EUR
Stacja paliw DTŚ pomiędzy salonami Forda i Toyota → Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
219 PLN / 52 EUR
Station Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory → Hbf, Südseite
219 PLN / 52 EUR

Pokaż bilety na autobus z Chorzowa do Krefeld

Bilety online na autobus z Chorzowa do Krefeld

Na linię autobusową z Chorzowa do Krefeld kupisz bilety firm: Agat, Busfor, Eurolines Polska, Eurolines Switzerland, euroTicket, Globus, Infobus i Voyager.

Pokaż bilety Agat z Chorzowa do KrefeldPokaż bilety Busfor z Chorzowa do KrefeldPokaż bilety Eurolines Polska z Chorzowa do KrefeldPokaż bilety Eurolines Switzerland z Chorzowa do KrefeldPokaż bilety euroTicket z Chorzowa do KrefeldPokaż bilety Globus z Chorzowa do KrefeldPokaż bilety Infobus z Chorzowa do KrefeldPokaż bilety Voyager z Chorzowa do Krefeld

Sindbad Interbus
190 PLN / 45 EUR
Eurolines Polska
219 PLN / 52 EUR
Globus
219 PLN / 52 EUR
Sindbad
225 PLN / 53 EUR
Agat
270 PLN / 64 EUR
Becker Reisen
270 PLN / 64 EUR

Pokaż bilety na autokar z Chorzowa do Krefeld

Rozkłady jazdy bus z Chorzowa do Krefeld

Na trasie Chorzów - Krefeld kursują autokary przewoźników: Globus, Agat, Eurolines Polska lub Sandrex.

Pokaż rozkłady jazdy Globus z Chorzowa do KrefeldPokaż rozkłady jazdy Agat z Chorzowa do KrefeldPokaż rozkłady jazdy Eurolines Polska z Chorzowa do Krefeld

Połączenia autokarowe z Chorzowa do innych miast w Niemczech znajdziesz na stronie Chorzów - Niemcy. W naszym serwisie znajdziesz także połączenia i bilety autokarowe z Krefeld do Chorzowa lub z Krefeld do innych miast w Polsce.

W naszym serwisie zamieszczamy informacje o biletach, przewoźnikach, promocjach i zniżkach oraz połączeniach z Chorzowa do Krefeld. Przeczytaj najnowsze wiadomości dla Chorzowa oraz dla Krefeld. Zapraszamy do skorzystania z FAQ.

Wybierz połączenie i sprawdź aktualne promocje i zniżki na bilety.

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2016-01-25

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

ważny od 2017-02-01

NIEMCY-HOLANDIA: E-770 Polska-Niemcy-Holandia

był ważny od 2016-12-01 do 2017-01-31

E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjazdy: Wtored Czwartek Piątek Sobota Niedziela

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Przemyśl
Bus Station, st. Stefana Czarnieckiego 408:55
Przemyśl
CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"09:00
Jarosław
Dworzec PKP stanowisko Wagabunda09:45
Przeworsk
Dworzec PKS10:00
Łańcut
Gas station Orlen10:15
Rzeszów
Dw. PKP, Plac Dworcowy11:00
Ropczyce
Bus Station, stan. B.P. Batory11:30
Dębica
Railway Station12:00
Pilzno
Parking near "TAURUS" bar12:15
Tarnów
Station MĄDEL ul. Mostowa 1412:30
Tarnów
Dw. PKS ul. Dworcowa 112:45
Brzesko
Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu13:30
Bochnia
Dw. PKP, ul. Poniatowskiego13:45
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 1814:30
Chrzanów
Gas station "Shell", ul. Trzebińska 7215:00
Katowice
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 115:30
Chorzów
Station Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory15:45
Chorzów
Gas station, between Ford and Toyota showrooms 16:00
Bytom
Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 116:40
Zabrze
Pl. Warszawski16:50
Gliwice
Dw. PKS, ul. Pionierów 817:00
Strzelce Opolskie
hotel Leśny17:45
Opole
Zajazd U Dziadka, Strzelecka 5518:15
Wrocław
Temporary bus station, Joannitów str. 1320:00
Legnica
Nowodworska 30A21:15
Olszyna
Gas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 1222:15
Hanower
Bus Station, Rundestraße 12+103:30
Bielefeld
ZOB bei Hbf Brackwede+104:45
Bochum
Wittener Straße, under the railway bridge+107:15
Duisburg
Duisburg Central Train Station+108:00
Moers
Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz+108:15
Krefeld
Hbf, Südseite+108:45
Lotnisko Kolonia-Bonn
Terminal 2, near 13 line of S-Bahn+110:00
Bonn
International Bus Parking, Rabinstr.+110:30

Źródło: Infobus

Sandrex

Polska - Niemcy