Becker Reisen Becker Reisen

Bilety online na autobus

Bilety online przewoźnika Becker Reisen kupisz w systemach rezerwacji euroTicket, Voyager międzynarodowe, Infobus, Busfor.pl i Busfor.ua.

Rozkład jazdy

BR300 Francja-Belgia-Holandia - Hamburg

ważny od 2014-01-01

BR112T Gdańsk - Hamburg/Holandia-Belgia-Francja

ważny od 2016-04-15

BR112/BR250 Berlin - Skandynawia

ważny od 2016-11-07

BR300D Francja-Belgia-Holandia - Hamburg/Skandynawia

ważny od 2016-11-07

BR112 Gdańsk/Elbląg - Hamburg/Skandynawia

ważny od 2017-02-01

BR250 Zamość - Hamburg/Skandynawia

ważny od 2017-02-08

BR-112 Elblag-Hamburg-Flensburg

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska ElblągZKM Plac Dworcowy15:00
Polska MalborkRailway Station, Dworcowa str.15:35
Polska TczewBus Station, integration node, Dworcowa str.16:00
Polska GdańskBus Station PKS, 3 May str. 1217:10
Polska GdyniaBus Station, Pl.Konstytucji18:00
Polska RumiaGrunwaldzka 2B, str. (McDonalds)18:15
Polska WejherowoPrzystanek MZK przy C.H.Kaszuby18:30
Polska LęborkRailway station19:10
Polska SłupskRailway Station, Hugona Kollataja str.20:00
Polska SławnoTemporary bus stop, gas station Rolmasz20:25
Polska KarlinoBus Station PKS21:45
Polska Nowogardsquare near the City Council22:50
Polska GoleniówFREGATA23:10
Polska SzczecinRailway Station Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba23:50
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 74+104:50
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 74+105:00
Niemcy SchleswigZOB+107:00
Niemcy FlensburgHauptbahnhof+107:30
Pokaż cały rozkład jazdy

BR-112 Flensburg-Hamburg-Elblag

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy FlensburgHauptbahnhof17:00
Niemcy SchleswigZOB17:30
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 7420:00
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 7420:15
Polska SzczecinRailway Station Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba+101:30
Polska GoleniówFREGATA+102:00
Polska Nowogardsquare near the City Council+102:20
Polska KarlinoBus Station PKS+103:00
Polska Koszalin1 Zwyciestwa str., near Bus Station+103:30
Polska SławnoTemporary bus stop, gas station Rolmasz+103:55
Polska SłupskRailway Station, Hugona Kollataja str.+104:25
Polska LęborkRailway station+104:55
Polska WejherowoPrzystanek MZK przy C.H.Kaszuby+105:20
Polska RumiaGrunwaldzka 2B, str. (McDonalds)+105:35
Polska GdyniaBus Station, Pl.Konstytucji+105:55
Polska GdańskBus Station PKS, 3 May str. 12+106:15
Polska TczewBus Station, integration node, Dworcowa str.+107:00
Polska MalborkRailway Station, Dworcowa str.+107:20
Polska ElblągZKM Plac Dworcowy+108:00
Pokaż cały rozkład jazdy

BR-250 Bialystok-Hamburg-Flensburg

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 14415:00
Polska ŁódźBus Station, Kaliska 227 Włókniarzy str.17:30
Polska KoninTerminal międzynarodowy przy dworcu PKP19:20
Polska PoznańBus Station, 2 Stanislawa Matyi str.21:15
Polska Gorzów WielkopolskiBus Station23:15
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 74+104:55
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 74+105:00
Niemcy SchleswigZOB+107:00
Niemcy FlensburgHauptbahnhof+107:30
Pokaż cały rozkład jazdy

BR-250 Flensburg-Hamburg-Bialystok

Kursuje codziennie

MiejscePrzystanekDzieńOdjazd
Niemcy FlensburgHauptbahnhof17:00
Niemcy SchleswigZOB17:30
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 7420:00
Niemcy HamburgZOB, Adenauerallee 7420:15
Polska Gorzów WielkopolskiBus Station+101:45
Polska PoznańBus Station, 2 Stanislawa Matyi str.+103:30
Polska KoninTerminal międzynarodowy przy dworcu PKP+104:45
Polska ŁódźBus Station, Kaliska 227 Włókniarzy str.+106:30
Polska WarszawaBus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144+109:00
Pokaż cały rozkład jazdy